Partia din Stana de Vale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Partia din Stana de Vale

Mesaj  Admin la data de Lun Mar 10, 2008 10:53 pm

- mai exista partie in Stana de Vale ?

Admin
Admin

Data de inscriere : 24/02/2008

Vezi profilul utilizatorului http://arieseniturism.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: Partia din Stana de Vale

Mesaj  inovacus la data de Lun Noi 24, 2008 10:34 pm

de fapt mai exista cineva in Stana de Vale, in afara de trustul Transilvania, care nu face si nu a facut nimic de ani buni pentru aceasta statiune. Mad
pardon, de fapt fac ce vor ei, ca de noi restul nici ca ii intereseaza. Evil or Very Mad de fapt de ce i-ar interesa, deoarece vara nu poti sa te plimbi linistit de atv-urile lor, iar iarna de snow mobilele lor, asa ca ...

inovacus

Data de inscriere : 24/11/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  inovacus la data de Lun Noi 24, 2008 10:42 pm

ar trebui sa le deschida cineva ochii autoritatilor judetene competente sau chiar parlamentarilor judeteni care vin sa ne ceara votul azi maine -mai precis pe 30 noiembrie 2008, sa vedem ce se poate face pentru aceasta statiune foarte frumoasa si renumita candva, dar care acum se afla intr-un impas din care pare sa nu mai aiba scapare. de ce nimanui nu i se permite sa investeasca aici, pentru ca eu personal cred si sunt convins ca s-ar gasi destule persoane care au putere financiara pentru a investi in aceasta zona.nu credeti??? jocolor

inovacus

Sus In jos

partia de ski

Mesaj  inovacus la data de Lun Noi 24, 2008 10:57 pm

deviem de la subiect, asa ca sa ne intoarcem la "partia din Stana de Vale". de vreo 2 ani de fapt nici nu mai are crose pe instalatia de cablu, asa ca mai are rost sa vorbim de o partie care nu e deservita nici de propria instalatie de teleski. am tot auzit de tot felul de proiecte de lungire a suprafetei schiabile, dar parca asa ceva nu se doreste in Stana de Vale pentru unii(cine-or fi oare??? pale ). si asa era foarte mica partia, dar parca daca nu merge nici cablul, ce sa fac iarna in Stana de Vale Question sa beau cafeaua in Hotelul Iadolina care este si singurul din toata statiunea si sa ma uit pe fereastra la FOSTUL Hotel Cerbul care este practic o ruina azi din vina tot acelor persoane care nu vor sa mai mergem pe acolo ca sa ii deranjam probabil, ca altceva nu pot sa imi inchipui, iar la intoarcere sa ma gandesc cum oare o sa urcam cu masina pana la Gaudeamus, pentru ca drumul arata la fel, indiferent daca ninge sau nu, adica groaznic si nu poti sa urci acesti 2-3 km decat daca iti montezi lanturile pe roti de cele mai multe ori, asa ca trageti dumneavoastra concluziile mai departe.
bom

inovacus

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum